Stand-up: Michał Kutek
cze 3
Ryszard Rynkowski - największe przeboje
Ryszard Rynkowski - największe prz…

Sala Koncertowa Filharmonii Kamera…

cze 9
Stand-up: Paweł Chałupka
cze 13
Teatr: Dobrze się kłamie - Dobrze się kłamie - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich
Teatr: Dobrze się kłamie - Dobrze …

Sala Koncertowa Filharmonii Kamera…

cze 14
Jeszcze nigdy nie było tak dobrze - 20 lecie kabaretu
Jeszcze nigdy nie było tak dobrze …

Sala Koncertowa Filharmonii Kamera…

cze 15

Co dzieje się w Łomży?

Łomża to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Łomża - Imprezy i koncerty 2024

W Łomży jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Łomży organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Łomża nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.