Wszystkie artykuły

Po co wpisywać kod promocyjny w Superbet?
Po co wpisywać kod promocyjny w Superbet?

Praktycznie każdy typer decydujący się założyć całkowicie darmowe konto gracza robi to wraz z kodem afiliacyjnym. Podobnie postępują miłośnicy obstawiania, którzy przechodzą rejestrację w Superbet. Po co dokładnie wpisywać kod promocyjny u tego rumuńskiego buka?

Czy w cenie last minute jest wiza?
Czy w cenie last minute jest wiza?

Obywatele Polski mogą podróżować do zdecydowanej większości krajów bez obowiązku posiadania wizy. Są jednak państwa – np. Egipt, Kenia czy Kuba – które wciąż wymagają tego typu dokumentów. Warto pamiętać, że zazwyczaj cena wakacji, zarówno rezerwowanych w ramach promocji last minute, jak i first minute, nie zawiera opłaty za wydanie wizy. Turysta musi ją przeważnie opłacić dodatkowo.

Walentynki w Łomży 2023
Walentynki w Łomży 2023

Dzień zakochanych już niedługo! Walentynki to dobry moment, aby uczcić miłość wraz ze swoją drugą połówką i wspólnie celebrować święto miłości. Sprawdź, jakie opcje na spędzenie walentynek oferuje Łomża i wybierz coś, co najbardziej Wam odpowiada ❤️

Sylwester Łomża 2022/2023
Sylwester Łomża 2022/2023

Nie wiesz gdzie wybrać się na Sylwestra? Nie masz pojęcia, co w tym roku przygotowały okoliczne kluby, restauracje i hotele? Sprawdź poniżej przegląd imprez sylwestrowych 2023 w Łomży!